Miód Manuka MGO 550+ 250g

Miód Manuka MGO 550+ 250g

Najmocniejszy spośród miodów Manuka MGO 550+ bardzo często używany do smarowania ran odleżynowych oraz innych trudno gojących się ran.

Więcej szczegółów


225,00 zł brutto

941 dostępnychBardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak ogromne właściwości posiada miód. Dawniej miód był bardzo popularny w medycynie, ale na długie lata został zapomniany. Miód Manuka sprawił, że ten złocisty płyn jest na nowo doceniany.

 

            Miód Manuka opinie na całym świecie zdobył bardzo pozytywne, a przyznany certyfikat MGO potwierdza jego niesamowity wpływ na nasz układ odpornościowy, skórę oraz układ pokarmowy. Symbol MGO przy nazwie oznacza składnik odpowiedzialny za te wspaniałe właściwości. Jego stężenie w przypadku zwykłych miodów rzadko kiedy przekracza wartość 10mg/kg. Ten miód Manuka zawiera stężenie MGO wahające się w granicach 550mg/kg. Miód Manuka MGO 550 + oprócz tego, że posiada walory smakowe podobne do zwykłych miodów, to przebija ich o głowę swoim właściwościami oraz wpływem na nasze zdrowie.

             Miód Manuka opinie zdobyte na całym świecie potwierdzają fakt, iż jest to produkt naprawdę godny polecenia. Spożywając miód regularnie, do dwóch łyżeczek przed każdym posiłkiem, zapewniamy sobie doskonały stan zdrowia.  Kupując miód Manuka w naszym sklepie możesz przekonać się o jego wspaniałych właściwościach i to za rozsądną cenę.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

produkt jest pusty