Miód Manuka MGO 250+ 250g

Miód Manuka MGO 250+ 250g

Średnia zawartość methyloglyoxalu w najmniejszym słoiczku dla wszystkich, którzy chcą wypróbować działanie miodu manuka. Szczególnie polecany dla dzieci.

Więcej szczegółów


95,00 zł brutto

960 dostępnych

Z całą pewnością wciąż pamiętamy słowa naszych matek i babć, jak mawiały, że miodem można wyleczyć niemal każdą dolegliwość. Na ból gardła- herbata z miodem i cytryną. Na ból brzucha domowe produkty z miodem. Coraz częściej wracamy do tradycji i wybieramy produkty, z których korzystano kilkanaście lat temu. Na pewno miód Manuka  jest takim produktem, obok którego nie można przejść obojętnie. Jego działanie, właściwości i smak zachęcą do korzystania każdego, nawet najbardziej wymagającego smakosza.

 

Wybierając miód Manuka 250+ dostępny w opakowaniu 250gram, działa idealnie wpływa na działanie układu pokarmowego , na układ odpornościowy oraz na wygląd i zdrowie skóry człowieka.Ten miód wytwarzany z nektaru kwiatów Manuka, pozwala spełniać się temu produktowi w roli wyjątkowego produktu spożywczego. Oferowany przez nas miód Manuka 250+ ze względu na wysoką certyfikowaną zawartość Methylglyoxalu posiada wyjątkowe własciwości.  100% naturalny miód, dzięki któremu i Ty i Twoja rodzina zadbacie w wyjątkowo prosty sposób o zdrowie.

Zaleca się stosowanie miodu Manuka 250+ w dawce 1-2 łyżeczki, przed

każdym posiłkiem.

Poczytaj więcej o gwarancjach jakości miodów manuka.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

produkt jest pusty