Miód Manuka MGO 550+ 500g

Miód Manuka MGO 550+ 500g

Opakowanie 500 g najmocniejszego spośród dostepnych w Polsce Miodów Manuka. To ekonomiczne opakowanie pozwala w pełni wykorzystać moc drzemiącą w tym miodzie.

Więcej szczegółów


436,00 zł brutto

937 dostępnych

Coraz więcej osób decyduje się na sprawdzone produkty, dzięki którym można osiągnąć upragniony rezultat. Ludzie coraz mniej wierzą w medyczne rozwiązania i stawiają na niekonwencjonalne działania środków naturalnych, których skuteczność w coraz większym stopniu jest potwierdzona. Oferowany przez nas nowozelandzki miód Manuka 550+  to naturalny preparat tworzony na bazie nektaru z drzewa Manuka. Działanie tego specyfiku jest tak ogromne, że może poradzić sobie z wieloma stanami chorobowymi.

 

Prezentowany tu przez nas miód Manuka 550+ posiada 550mg/kg MGO. To sprawia, że ma on największe stężenie, a więc działanie jest kilkakrotnie zwiększone.  Miód Manuka 550+, korzystnie wpłynie na Twoją odporność i sprawi, że nabierzesz siły na każdy dzień. Żadna praca i masa obowiązków, nie będzie w stanie Ciebie pokonać. Miód Manuka, który produkowany jest dzięki nektarowi z krzewu Manuka. Działa wszechstronnie na wiele obszarów ludzkiego ciała.  

Zalecamy spożywanie miodu po jednej łyżeczce na 30 minut przed posiłkiem, maksymalnie trzy razy dziennie.

 Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

produkt jest pusty