Czym jest Miód Manuka ?Słowem wstępu: krzew Manuka najczęściej występuje na terenie całej Nowej Zelandii, a najliczniej możemy go spotkań na suchym wschodnim wybrzeżu Północnej i Południowej wyspy. Jest krzewem, który co roku na 4 tygodnie pokrywa się pięknymi, białymi kwiatami, które pozwalają na czerpanie korzyści płynących prosto z natury.

Miody Manuka MGOMiód Manuka jest produkowany przez pszczoły, który zbierają nektar z owego krzewu i przetwarzają go na bardzo jakościowy i wyjątkowy specjał.

Miody Manuka są mono- kwiatowe i zawierają substancję zidentyfikowaną przez Profesora Thomasa Henle i oznaczona jako Methyloglyoxal - MGO.

To właśnie ta wyjątkowa substancja jest jednym z najważniejszych elementów tworzących opisywane miody i dzięki niej tak wielu Klientów wystawia miodom Manuka opinie, które są zawsze pozytywne i optymistyczne.

Miód Manuka jest jedynym na świecie w 100% naturalnym produktem spożywczym, który poprawia i utrzymuje prawidłowe zdrowie układu pokarmowego, posiada dobroczynne działanie na układ odpornościowy, jak również dba o naszą skórę od wewnątrz i poprawia gojenie się ran.

Stale prowadzone badania zapewniają najwyższą jakość każdego sprzedawanego słoika tego wyjątkowe miodu.

Manuka Health na każdym etapie dba o najwyższy poziom pracy, a wszystko z myślą o Państwa zdrowiu i radości z życia.

 


Poczytaj więcej o gwarancjach jakości Miodów Manuka


Koszyk  

produkt jest pusty