GWARANCJA JAKOŚCI MIODÓW MANUKA MGOManuka Health New Zeland Ltd jest firmą zajmującą się produkcją najwyższej jakości miodu Manuka MGO. Działalność ta dba o swoją markę, swój wizerunek, renomę i poważanie ze strony osób, które Miód Manuka wybierają jako produkt numer jeden na rynku.

 

 

MethyloglyoxalFirma posiada certyfikat RMP w ramach HACCP i GM. Pozyskiwanie i przetwarzanie miodu firmy Manuka odbywa się pod ścisłą kontrolą Nowozelandzkiego Urzędu ds. Zdrowej Żywności, która zezwala dodatkowo na dystrybucję produktu w Europie. Miód Manuka MGO, który trafia do Polski, badany jest przez Graniczne Inspektoraty Weterynaryjne, Państwową Inspekcję Handlową, jak również i Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

 

  • PRZETWARZANIE

Manuka Health, to profesjonalnie zaopatrzony zakład przetwórczy, który dba o wysoką jakość produktu i pełne zadowolenie Klienta. Pozyskiwany miód, przetwarzany jest w naturalnej temperaturze, takiej jaka panuje w ulu- 37-40ºC. Bardzo często miód Manuka nazywany jest miodem surowym, a więc takim, który posiada niezmienione naturalne składniki, dające mu charakterystyczne warunki, tylko odpowiednie dla miodu Manuka.

 

  • BADANIE

Każda partia miodu, która pojawia się w zakładzie przetwórczym, jest dokładnie badana i sprawdzana, tak, by każdy Klient otrzymał najwyższą jakość, najlepszy produkt i pełne zadowolenie. Klient stanowi podstawę firmy i każdy, kto kupuje miód Manuka jest dla firmy niezwykle ważny. Pierwszym badaniem, które stanowi priorytet jest sprawdzenie zawartości methylglyoxalu i HMF. Następnie dokonuje się badania pod kątem diastazy, koloru i mikrobiologii. Laboratorium posiada wszelkie rygorystyczne standardy dopuszczenia miodu do sprzedaży. Nic, co w minimalnej chociaż części odchodzi od normy, nie zostaje zaakceptowane, jako miód, który można byłoby sprzedać.


 

  • ZAOPATRZENIE

Wszystkie miody Manuka, które znajdują się w naszej sprzedaży, są dokładnie sprawdzone i przebadane. Firma Manuka Health posiada własne pasieki i zatrudnia doświadczonych pszczelarzy. Dostarczany miód przechodzi liczne badania, zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży. Najwyższe standardy to podstawa firmy Manuka Health.


 


Poczytaj więcej o właściwościach miodów Manuka
 

ry posiada niezmienione naturalne składniki, dające mu charakterystyczne warunki, tylko odpowiednie dla miodu Manuka.


Koszyk  

produkt jest pusty