Miód Manuka MGO 30+ 500g

Miód Manuka MGO 30+ 500g

Najsłabszy spośród dostepnych w Polsce Miodów Manuka. Bardzo cżesto kupowany przez klientów, którzy chcą podtrzymać efekty kuracji uzyskanych miodami o wyższej zawartości Methyloglyoxalu.

Więcej szczegółów


81,00 zł brutto

998 dostępnych

Z pewnością już słyszałeś o właściwościach, jakie posiada miód Manuka.  Jedyny w swoim rodzaju, zupełnie inny niż wszystkie, rewelacyjny miód Manuka 30+, jest rozwiązaniem dla każdego. 

Posiada on 30mg/kg MGO, a więc jest najsłabszym, spośród dostepnych w Polsce Miodów manuka Pomimo tego jest dosyć popularny w Polsce.  500g opakowanie miodu, wystarcza do zastosowania przez określony okres czasu dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Dobry dla dorosłych i dla dzieci. Skorzystaj i Ty wyjątkowych właściwości miodu Manuka, wyprodukowanego na bazie krzewu Manuka, posiadającego właściwości zdrowotne. MGO, który stanowi podstawę tego miodu, daje nam te wszelkie korzyści, dzięki którym możemy cieszyć się pełnią szczęścia i zadowolenia. Tradycyjny miód zawiera od 0- 10mg/kg. Możemy więc zobaczyć, że nawet najsłabsza wersja miodu Manuka, ma dużo większe działanie, niż tradycyjne miody z naszych pasiek. Sekret tkwi w tym nowozelandzkim drzewie, którego nektarem żywią się pszczoły, produkując ten idealny produkt, który już teraz, może znaleźć się w naszej półce.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

produkt jest pusty