Miód Manuka MGO 400+ 250g

Miód Manuka MGO 400+ 250g

Jeśli szukasz miodu manuka , który będzie spełniał nie tylko rolę przysmaki , ale w optymalny i trwały sposób poprawi zdrowie, to ten miód manuka będzie dla Ciebie idealny.

Więcej szczegółów


140,00 zł brutto

905 dostępnych

Jeśli miód to dla Ciebie nie tylko domowy przysmak, ale także sposób na poprawę zdrowia, to miody Manuka będą dla Ciebie idealne. Klienci, którzy cenią sobie wysokie właściwości zdrowotne miodu, czyli wspomaganie układu pokarmowego i odpornościowego, wybierają właśnie nasze miody ze względu na bardzo wysoką zawartość MGO (methylglyoxal). Jeśli wciąż zastanawiasz się gdzie kupić miód Manuka to właśnie trafiłeś do najodpowiedniejszego miejsca.

 

            W przypadku miodu Active Manuka MGO 400+ zawartość methylglyoxalu wynosi aż 400mg/kg co daje kilkunastokrotnie większe jego stężenie niż w przypadku zwykłych miodów. To właśnie MGO ma wpływ na właściwości miodów Manuka tylko Miody MGO oferują go w tak znacznej ilości. Ten niesamowity skład został uzyskany dzięki pozyskiwaniu miodu z kwiatu krzewu herbacianego, rosnącego tylko i wyłącznie na obszarze Nowej Zelandii. Doskonałe właściwości jakie posiadają miody Manuka zostały udowodnione przez naukowców z Politechniki w Dreźnie o czym świadczy specjalny certyfikat na zawartość MGO.

             Jest już więc chyba oczywistym gdzie kupić miód Manuka, gdyż tylko w naszym sklepie znajdziesz oryginalne produkty oraz bardzo atrakcyjne ceny.

p

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

produkt jest pusty