Miód Manuka MGO 400+ 1kg.

Miód Manuka MGO 400+ 1kg.

Najpopularniejszy Miód Manuka MGO 400+  w ekonomicznym opakowaniu. Szukasz najtańszego opakowania swojego ulubionego Miodu Manuka to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Więcej szczegółów


538,00 zł brutto

969 dostępnych

Miód Manuka MGO 400+ nie posiada wartościowych walorów smakowych, ale tak naprawdę nie w tym celu miód ten jest pozyskiwany. Oznaczenie MGO 400+ określa stężenie substancji methylglyoxal, które w tym wypadku wynosi około 400mg/kg. To niezwykle dużo jak na miody, gdzie zawartość MGO oscyluje przy maksymalnej granicy 10mg/kg.

 

            Tak wysokie stężenie MGO sprawia, że miody Manuka są doskonałe jako naturalny preparat korzystnie wpływający na układ pokarmowy oraz  odpornościowy. Miód stosowany zewnętrznie jest także doskonały do przyspieszania procesu gojenia się ran. Jego regularne stosowanie zapewnia również poprawę wyglądu naszej skóry i jej odmłodzenie. Specjalny certyfikat przyznany przez naukowców z Politechniki w Niemczech jest oryginalnym poświadczeniem jego unikalnych walorów.

             Miody Manuka należy spożywać w dawce 1 do 2 łyżeczek przed każdym posiłkiem. Miód Manuka w kilogramowym opakowaniu powinien wystarczyć na około 2 miesiące regularnego spożywania. Dodatkowo, decydując się na zakup takiego opakowania, otrzymują Państwo darmową wysyłkę.

             Nasze miody to najlepsza inwestycja, jaką mogą Państwo zrobić, dla własnego zdrowia. Jeśli więc chcesz zadbać o swoje zdrowie oraz piękny wygląd to koniecznie skorzystaj z oferty na miody Manuka w naszym sklepie.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

produkt jest pusty